• : 0546 200 04 66
Zirve Susam Tahin Attariye Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi - , Yozgat

Firma Hakkında

2001 yılında ülkemiz ve dünya ekonomik ve ticari şartlarını değerlendiren şirket kurucularımız, firmamızın ana üretim modelinin “susam işleme, çikolata ve tahin üretimi” olmasını benimsemiş, hizmet edilecek dost sektörleri ise “tahin, tahin helvası, unlu mamuller, şekerleme ve bisküvi üreticileri” olarak belirleyerek ZİRVE SUSAM TAHİN ATTARİYE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNİ kurmuşlardır.

Ülkemiz ekonomisine çok önemli katkı sağlayan “turizm” ve “ihracat” için yeni yatırımlarla çeşitli krema üretimlerine başlanmış, kısa sürede başarılı bir grafik sergilemiştir. Öz sermayesinin verdiği güven, deneyimli yöneticileri ve ekibiyle gıda güvenliği gereklerini yerine getirerek, “insana, çevreye ve kanunlara saygı” prensibiyle her geçen gün başarısını artırmaktadır.

Sahip olduğu vizyon ve üstlendiği misyonla değerli müşterilerine verdiği hizmet ve ürün kalitesini daima geliştirme arzusunda olan firmamız, ülkemizin ve sektörün gelişmesinde üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeye devam edecektir

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Büyükkayacık Mah. Organize Sanayi Bölgesi 5. Kısım 503. Sokak No: 21 Selçuklu - KONYA / TÜRKİYE

Yozgat /

Mesaj Formu

QR Code